در حال بارگزاری

تمامی اصول و قوانین فروشگاه اینترنتی کالا نیتا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده است.همچنین ضوابط مجموعه با قوانین تجارت الکتریکی نیز منطبق می باشد. مطالعه تمامی قوانین مرتبط با فروشگاه اینترنتی کالانیتا که در این صفحه مطرح شده است ،بر عهده مشتریان محترم مجموعه می باشد و در صورت هرگونه اختلال و مشکل عدم اطلاع از قوانین فروشگاه اینترنتی باعث سلب مسئولیت از وی نمی گرددو حق اعتراض از وی ساقط می شود. محتواهای تولید شده: تمامی مطالب موجود در سایت کالانیتا مانند علائم تجاری،لوگو،متن ها ،گرافیک ،تصاویر و کلیه محتوا های تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی کالانیتا جزئی از اموال فروشگاه کالانیتا بوده و حق استفاده و نشر این مطالب موجود در انحصار همین فروشگاه میباشد و هرگونه استفاده پیگرد قانونی برای فروشگاه کالانیتا محفوظ میکند.

پاسخ گویی: امکان پاسخگویی به مشتریان محترم فقط در ساعات کاری در روز های غیر تعطیل میسر میباشد .در حالی که بازدید و ثبت سفارش و کلیه امور سایت به صورت 24ساعته شبانه روزی در تمامی ایام اعم از تعطیل و غیر تعطیل میباشد.همچنین کلیه سفارش های ثبت شده در شبانه روز فقط در روز های غیر تعطیل ودر ساعات کاری بررسی و پردازش میگردد.

موجودی انبار: فروشگاه اینترنتی کالانیتا مجاز است که بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف پذیرش صورت و سفارش اقدام نماید.حق قطع فروش کلیه یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا برای کالانیتا محفوظ است.

نحوه ارسال کالا: در استان تهران: در صورت تحویل غیر حضوری این مهم توسط پست یا پیک موتوری یا خودرو های باربری صورت میگیرد که هزینه این ارسال بر عهده خریدارومشتری محترم میباشد

در شهرستان ها و مشتریان خارج از تهران:برای مشتریان محترم خارج از تهران هنگام خرید،امکان انتخاب نحوه ارسال وجود دارد.ارسال به شهرستان ها میتواند از طریق پست یا باربری باشد و .هزینه ارسال از دفتر پست یا باربری واقع در تهران به صورت پس کرایه می باشد که در هنگام تحویل از مشتری اخذ میگردد.

دسته بندی ها
الکتریکی
حرارتی
روشنایی
سیم و کابل